“Moti rruhna”, Stresi thotë se s’bie në grackat e Xhulit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Moti rruhna”, Stresi thotë se s’bie në grackat e Xhulit (VIDEO)

NULL NULL
15.02.2023 15:42

Stresi ka vazhduar duke thënë se nuk bie në grackën e Xhulit.

Ai këtë e tha në oborrin e shtëpisë teksa diskutonte me disa nga banorët e Big Brother VIP Kosova.

“Moti rruhna unë”, thotë ndër të tjera reperi.

Ndiqni videon për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.