Moti për sot, maksimalja deri 14 gradë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Moti për sot, maksimalja deri 14 gradë

NULL NULL
07.03.2023 07:06

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Temperaturat minimale do të jenë prej 0 deri 2 gradë ndërsa maksimalet nga 12 deri 14 gradë celsius, njofton Klankosova.tv.

Do të fryjë erë nga juglindja dhe jugperendimi e lehtë deri mesatare.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.