8:49, 30 Dhjetor 2017

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovë ka njoftuar se gjatë vikendit mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Temperaturat sot do të lëvizin ndërmjet -3 deri -1 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet 2 -4 gradë  Celsius.

Të dielën do të ketë ngritje të lehta të vlerave maksimaleve, do të fryjë erë e lehtë nga verilindja.

klankosova.tv

  • Fjalë kryesore:

Konkurs Pune

Lexo më shumë