Moti për sot dhe nesër - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Moti për sot dhe nesër

NULL NULL
05/08/2022

Sot dhe nesër mbi vendin tonë do të mbajë mot i nxehtë me diell dhe vranësira.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 15-18 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 27-35 gradë Celsius.

‘Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes dhe veriperëndimit me shpejtësi 1-7 m/s’, njofton IHMK, transmeton Klankosova.tv.