22:23, 17 Nëntor 2019

Gjatë ditëve të javës së ardhshme do të kemi mot me vranësira dhe intervale me diell.

Ditën e hënë vranësirat vende-vende do të shoqërohen me reshje shiu.

Poashtu edhe të mërkurën do të kemi mot të vranët dhe me shi.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga 5 deri në 9 gradë celsius, kurse temperaturat nga 13 deri në 17 gradë celsius.

Do të fryjë erë nga kryesisht nga juglindja me shpejtësi 1-13 m/s, njofton Instituti Hidrometeorologjik përcjellë Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë