8:28, 12 Janar 2019

Instituti Hidrometerologjik i Kosovës njofton se vikendi do të karakterizohet me mot të qetë, i vranët dhe vende-vende do të ketë intervale të shkurta me diell.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet -9 deri -6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet -1 deri 0 gradë Celsius.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë