Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Moti i vranët dhe me intervale me diell

NULL NULL
11.04.2023 07:40
Moti sot

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik, vranësirat e kohëpaskohshme parashihen të shoqërohen me reshje shiu.

Temperaturat do të jenë pozitive në të dy vlerat ekstreme, ato minimale pritet të sillen ndërmjet 2 dhe 5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet mes 10 dhe 13 gradë Celsius.

Do të ketë erëra të lehta deri mesatare nga drejtimi i veriperëndimit dhe jugperëndimit, ndërkohë që presioni atmosferik do të shënojë vlera të rritura mbi normalen.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.