Mot me diell, vranësira e shi

Mot me diell, vranësira e shi

NULL NULL
1 month më parë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se gjatë dy ditëve të ardhshme do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Temperaturat minimale pritet të lëvizin ndërmjet 1-3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të jenë ndërmjet 9-11 gradë Celsius.