18:49, 2 Prill 2020

Gjatë dy ditëve të ardhshme do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Në mëngjes parashihet të ketë ngrica të dobëta, transmeton Klan Kosova.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet -2 deri 2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet 10-13 gradë Celsius. Do të fryjë erë nga drejtimet e ndryshme e lehtë deri mesatare.

Konkurs Pune

Lexo më shumë