Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mot me diell dhe vranësira

NULL NULL
04.08.2022 08:29

Në Kosovë sot do të mbajë mot i ngjashëm me diell dhe vranësira.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 12-23 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 23-33 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi 1-6 m/s, transmeton KlanKosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.