Mot me diell dhe pjesërisht i vranët për nesër

Mot me diell dhe pjesërisht i vranët për nesër

NULL NULL
6 muaj më parë

Në Kosovë sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 12-14 gradë Celsius, ndërsa maksimalet parashihen të lëvizin ndërmjet 25-27 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga veriperëndimi e lehtë deri mesatare.