Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mot kryesisht i vranët sot, IHM-ja kërkon të keni kujdes nga ngricat në mëngjes

NULL NULL
04.12.2023 07:12
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Sot në Kosovë do të mbizotërojë mot i vranët por me intervale të shkurtra me diell.

“Mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell”, thotë Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.

“Në mëngjes do të ketë ngrica të dobëta të cilat mund të vështirësojnë qarkullimin normal të pjesëmarrësve në komunikacion, prandaj këshillohet për kujdes të shtuar”.

“Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -4 deri -2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 2-5 gradë Celsius”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.