Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mot i vranët për sot

NULL NULL
21.09.2022 08:18

Sot gjatë ditës do të mbajë mot i vranët dhe vende-vende pritet të përcillet me riga shiu.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik i Kosovës, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 2-6 gradë celsius, ndërkaq maksimalet e ditës pritet të arrijnë deri në 21 gradë.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes dhe veriperëndimit.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.