Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mot i vranët dhe me fjolla të dobëta bore

NULL NULL
30.01.2023 07:28

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -3 deri -1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të sillen ndërmjet 3 dhe 5 gradë Celsius.

“Gjatë kësaj jave nuk parashihen reshje të intensitetit të lartë, por vetëm riga dhe fjolla të dobëta bore”, thuhet në njoftimin e IHMK-së.

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.