Mot i vranët dhe me diell për nesër - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mot i vranët dhe me diell për nesër

NULL NULL
03/12/2021

Nesër, në Kosovë, do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell, por relativisht i ftohtë.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -1 deri + 4 gradë, kurse maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 4-11 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga juglindja me shpejtësi 1-5 m/s, transmeton Klankosova.tv/