Moss shkëlqen edhe jashtë pistës - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Moss shkëlqen edhe jashtë pistës

NULL NULL
02/10/2015

 

Kate Moss është një prej supermodeleve  më të mira në botë.

E për një modele të rangut si Moss, nuk është vetëm pista e modës vendi ku duhet të shkëlqejë, transmeton Klan Kosova.

Ajo sigurohet që të tregojë shijen dhe hiret e saj prej modeleje edhe jashtë pistës së modës.

Të enjtën 41 vjeçarja dukej me shumë stil e pikërisht ashtu siç jemi mësuar ta shohim nëpër revista.

Ajo kishte të veshur një fustan me ngjyra e me prerje interesante një palë çizme dhe një peliçe ngjyrë të zezë.

moss2