Moss në lidhje serioze me kontin Nikolai Von Bismarck - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Moss në lidhje serioze me kontin Nikolai Von Bismarck

NULL NULL
18/10/2015

Po përflitet që supermodelja Kate Moss është në lidhje me aristrokratin Nikolai Von Bismarck.

Madje  mediat rozë raportojnë që ai  është duke jetuar me të në shtëpinë e saj në Londër, transmeton Klan Kosova.

Si duket asnjërës palë nuk i pengon diferenca në moshë, sepse Moss është 41 vjeçe kurse Bicmarck është 28 vjeçar.

Nikolai është fotografuar disa herë teksa e shoqëron vajzën e Moss.

“Lidhja e tyre duket që është shumë intenzive dhe praktikisht  ai është duke jetuar tek shtëpia e saj”, është shprehur një burim për TMZ.

kate moss