Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Mos u bo mangup”, ja çfarë thotë Santiana për Ganiun (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 15:16
santiana

Santiana ka folur me disa nga banorët e tjerë për Ganiun.

Ajo ka treguar se çfarë i ka thënë atij, përcjell Klankosova.tv.

“Mos më bë gjeste të mangupave, ulu fol si njeri”, është shprehur Santiana.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.