Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Mos m’kallxo qysh po ndihesh në banjo”, Blerando kritikon Albën (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 01:01

Alba dhe Blerando kanë pasur një diskutim në banjo për sfidën e kapitenit.

Ajo i tha Blerandos se më shumë ishte për të fituar sfidën Vesa sesa ai.

“Jam duke e thënë se si ndihem, Vesa do të doja të fitonte”, i tha Alba, njofton Klankosova.tv.

Ndërsa, Blerando i tha se “nëse jam kështu, mos më trego se si ndihesh. Je ardhë në banjo dhe me tregon se si ndihesh”.

Pas këtyre fjalëve të Blerandos, Alba u largua duke thënë “nuk merrem më me ty”.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.