Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Mos mi rrotullo sytë”, “Turp për gruan tënde që t’ka ty” – Klipi i përplasjes mes Bucit, Adri, Shqipe (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 22:16
adri

Adri dhe Shqipja kanë pasur një përplasje me Bucin.

Buci i ka bërë një pyetje Adrit, e cila këtë të fundit e ka acaruar, përcjell Klankosova.tv.

“Mos mi rrotullo sytë”, është shprehur Adri në një moment, drejtuar Bucit.

Më poshtë mund të shihni klipin e përplasjes së tyre.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.