Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Mos mendo që veç Shqipja ta ka inatin”, Ylli paralajmëron Vesën (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 14:45
vesa

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Ylli dhe Vesa kanë bërë një bisedë me njëri-tjetrin.

E gjatë bisedës, Ylli ka pasur një paralajmërim për Vesën, përcjell Klankosova.tv.

“Mos mendo që veç Shqipja ta ka inatin, duhet me i hap sytë”, është shprehur Ylli.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.