Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Mos ma ço gishtin”, për çka folën Blerando dhe Buci? (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 10:29

Blerando është sqaruar për disa gjëra me Bucin.

Artisti i tha Bucit se është lojtar i fortë, por sipas tij, nuk ka karakter, njofton Klankosova.tv.

Në disa momente, Blerando fliste me gishtin lartë gjë e cila i pengonte Bucit dhe i tha “mos ma ço gishtin”.

Ndiqni videon dhe do të kuptoni më shumë.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme