“Mos fol kur nuk e di”, Xhuli dhe Vedati “përplasen” për marihuanën (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Mos fol kur nuk e di”, Xhuli dhe Vedati “përplasen” për marihuanën (VIDEO)

NULL NULL
07.03.2023 15:57

Juliana dhe Vedati kanë debatuar sot lidhur me përdorimin e narkotikëve në mjekësi.

Juliana i tha humoristit se disa substanca narkotike përdoren për shërim të sëmundjeve.

Ndërsa, Vedati i tha se kanabisi nuk përdoret për shërim të sëmundjeve, por sipas tij, mjekësia merret më shërimin e sëmundjeve.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.