Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Revoltohet Morgan Freeman

NULL NULL
05.05.2015 18:39

Morgan Freeman është revoltuar me median pas raportimeve të fundit pas vrasjes së një të riu me ngjyrë në Baltimore.

“Ato thjesht komentojnë sikur të jetë një ndeshje futbolli. Shikoni CNN apo Fox News, e raportojnë një lajm sikur të jetë ndeshje futbolli”, tha fituesi i çmimit Oscar.

Freeman shtoi se media ka bërë përmirësime në trajtimin e rasteve të tilla nëse krahasohet me vrasjen e një tjetër të riu me ngjyrë vitin e kaluar në Ferguson.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.