Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Morena Taraku viziton qenin tek varri: Të lutem vazhdo të qëndrosh pranë meje (FOTO)

NULL NULL
06.08.2022 22:24

Këngëtarja kosovare, Morena Taraku pak javë më parë humbi qenin e saj, Moin.

Më pas, ajo e kishte varrosur atë, duke i bërë edhe një lapidar, përcjell Klankosova.tv.

Ndërkaq, sot ajo ka shkuar ta vizitoi qenin tek varri, e këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram.

“Fluturo tani. Por të lutem vazhdo të qëndrosh pranë meje”, ka shkruar Morena në postimin e saj.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.