Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Monika falet 5 herë në ditë – cilat janë sfidat që e orientuan atë tek religjioni islam? (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 00:49

Gjatë natës së sotme ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, një prej konkurrenteve ka shpalosur një histori të dhimbshme nga jeta përtej mureve të shtëpisë së “Vëllai i Madh”.

Bëhet fjalë për Monika, e cila ka zbuluar se falet pesë herë në ditë, derisa ka zbuluar edhe arsyet që e afruan atë me religjionin islam.

Arseja vijon të mbetet historia e problemeve të shëndetit të vëllait të saj, më sakësisht beteja e tij me kancerin.

Zbuloni më shumë detaje, përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.