Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Monika e habitur me Kaderin që nuk po i njeh asnjë nga banorët (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 16:23
monika
monika

Kaderi është banorja më e re e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Monika është shprehur e habitur me të, për faktin që Kaderi nuk po i njeh banorët, përcjell Klankosova.tv.

“S’ju njoh, veç Bleron e njoh që është këngëtar”, është shprehur Kaderi.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme