21:53, 16 Prill 2018

Thomas Lemar ka qenë cak i shumë skuadrave evropiane në verën e kaluar.

Por që Monaco refuzoi që të gjitha për anësorin francez. Por tash situata ka ndryshuar, pasi që ata tash kanë hapur dyert për klubet e mëdha që duan ta kenë për vete atë, përcjell Klan Kosova.

Janë Arsenal dhe Liverpool skuadrat më të përfolura me blerjen e futbollistit të ri që po shkëlqen vitet e fundit në Ligue 1.

Është nënkryetari i Monaco,Vadim Vasilyev, që ka ftuar “blerësit” potencial që të japin ofertën e tyrë sapo të hapet afati kalimtar veror.

Konkurs Pune

Lexo më shumë