Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Momenti kur Arta hipën mbi trakën e vrapimit, është thjesht skenë që s’bën ta humbisni (VIDEO)

NULL NULL
02.02.2023 00:24

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Arta i ka kërkuar konkurrentit të saj në këtë aventurë televizive, Vedatit, që t’ia lëshojë trakën e vrapimit.

Vedati i është përgjigjur pozitivisht lutjes së Artës, ndërsa kjo e fundit nuk ka hezituar që menjëherë të hipë mbi trakën e vrapimit dhe të fillojë me procesin.

Por, mënyra se si Arta ka nisur vrapimin në trakë rezultoi të jetë shumë qesharake. E për ta parë atë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.