Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Momentet më të mira të Xhulit në Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
17.03.2023 23:13

Gjatë mbrëmjes së sotme finale të formatit televiziv Big Brother VIP Kosova është transmetuar një video material i realizuar posaçërisht për Xhulin.

Brenda video materialit janë përmbledhur momentet më të mira nga eksperienca televizive e Xhulit në BBVK, derisa ato ishin marrë që nga pesë dhjetori, kur nisi gjithçka.

Xhuli është emocionuar goxha shumë pasi ka përcjellë këtë video dedikuar enkas asaj.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.