Momentet më të mira të Stresit në Big Brother VIP Kosova (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Momentet më të mira të Stresit në Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
17.03.2023 23:58

Konkurrenti finalist i Big Brother VIP Kosova, Stresi gjatë mbrëmjes së sotme ka pasur rastin ta shikojë një video material të bërë enkas për të.

Në spektaklin e mbrëmjes së sotme finale është transmetuar një video material, i cili ka shfaqur momentet më të mira të Stresit gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë e “Vëllait të Madh”.

Stresi është kapluar nga emocionet, porsa kjo video ka nisur të shfaqet në ekranin e vendosur në sallonin e shtëpisë.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.