Momentet më të mira të Mbresës në Big Brother! Si e vlerësoni paraqitjen e saj? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Momentet më të mira të Mbresës në Big Brother! Si e vlerësoni paraqitjen e saj? (VIDEO)

NULL NULL
17.03.2023 22:52

Gjatë mbrëmjes së sotme finale të Big Brother VIP Kosova është transmetuar një video material enkas për njërën prej finalistëve, Mbresa Hajrullahu.

Brenda video materialit janë gërshetuar momentet më të mira të Mbresës, përgjatë aventurës së tij televizive në BBVK.

Në videon më poshtë do të shihni Mbresën dhe prezantimin që i ka bërë vetes për sa ditë që ka qëndruar brenda shtëpisë të më madhe.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.