Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Momentet më të mira të Domenikut brenda Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 01:58

Siç e do zakoni – pas eliminimit të Domenikut nga ky edicion i Big Brother VIP Kosova, atij i është prezantuar një video material me përmbledhje të momenteve më të mira të tij përgjatë qëndrimit në shtëpinë e “Vëllait të Madh”.

Raportet e tij me banorët e tjerë, situatat interesante, të qeshurat pafund e mësimi i gjuhës shqipe bashkë me Edonën, ishin veç disa prej sekuencave të shfaqura në klip.

Përndryshe, Domeniku është banori i katërt që eliminohet nga BBVK, duke pasuar kështu, Metin, Ledin dhe Brikendën.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme