Momentet më të mira të Artanit, përgjatë aventurës së tij televizive në Big Brother VIP Kosova (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Momentet më të mira të Artanit, përgjatë aventurës së tij televizive në Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
17.03.2023 22:05

Gjatë mbrëmjes së sotme finale të Big Brother VIP Kosova është transmetuar një video material enkas për konkurrentin finalistin, Artan Thaçin.

Brenda video materialit janë gërshetuar momentet më të mira të Artanit, përgjatë aventurës së tij televizive në BBVK.

Sigurisht, videoja kishte momente të shumta, pasi që Artani ishte bërë pjesë e shtëpisë së “Vëllait të Madh” që prej natës së nisjes së këtij formati televiziv, më pesë dhjetor të vitit të kaluar

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.