Momentet më të bukura të Melisës në Big Brother VIP Kosova (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Momentet më të bukura të Melisës në Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
04.03.2023 00:00

Melisa ka qenë banorja që është eliminuar sonte nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova.

Ajo gjatë qëndrimit të saj në shtëpi ka pasur momente të bukura.

Këto momente të saj, mund t’i ndiqni në videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.