Momentet më interesante të Gresës, pas daljes së Andit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Momentet më interesante të Gresës, pas daljes së Andit (VIDEO)

NULL NULL
10.03.2023 21:33

Gjatë mbrëmjes së sotme gjysmë finale të Big Brother VIP Kosova, “Vëllai i Madh” ka shfaqur një video material enkas për Gresën.

Brenda materialit janë gërshetuar disa prej momenteve më interesante të Gresës në shtëpinë e “Vëllait të Madh” pas daljes së Andit.

Skenat duke qarë dhe emocionet që e kapluan Gresën pas daljes së Andit si dhe fotosesioni i saj i realizuar brenda shtëpisë me fotografin Artan Korenica, ishin vetëm disa prej momenteve të përfshira në këtë video material.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.