Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Momente qesharake, Vedati dhe Mbresa në sfidën për ta rritur buxhetin (VIDEO)

NULL NULL
07.02.2023 00:32

Vedati dhe Mbresa sonte në Prime patën për ta vazhduar sfidën e buxhetit për të rritur të ardhurat për këtë javë.

Mbresa mbylli sytë ndërkaq Vedati u desh t’i frynte në hundë me ushqim në gojë, në mënyrë që ajo t’ia qëllonte se çka po hante ai.

Mbresa arriti t’ia qëllonte të gjithë ushqimeve që hëngri Vedati, duke fituar kështu 100 për qind të buxhetit.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.