Momente qesharake të Vedatit gjatë javës së fundit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Momente qesharake të Vedatit gjatë javës së fundit (VIDEO)

NULL NULL
25.02.2023 02:17

Gjatë spektaklit Prime, derisa Vedati ishte i përzgjedhuri i Andit për të shkuar automatikisht në televotim është transmetuar një video material me momentet e tij më të mira brenda shtëpisë gjatë javës së fundit.

Shumë prej momenteve të përzgjedhura ishin nga ato gazmoret, siç vetëm Vedati di t’i krijojë me batutat e tij dhe talentin prej komedianit.

Por, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.