Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Momente interesante të Yllit dhe Edonës duke e realizuar sfidën e buxhetit për këtë javë nga Artmotion (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 00:10

Gjatë sfidës së buxhetit për këtë javë nga Artmotion, të ndarë në çift nga “Vëllai i Madh” ishin Ylli dhe Edona.

Gjatë kërkimit të telekomandës, në mënyrë që ta fitojnë sfidën, Ylli dhe Edona kanë dhuruar të qeshura.

Edona arriti që me ndihmën e Yllit ta gjejë telekomandën, duke siguruar kështu 11 për qind të buxhetit për banorët.

Për t’i parë momentet interesante, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.