Moment emocionues, nëna përqafon djalin pas komës - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Moment emocionues, nëna përqafon djalin pas komës

NULL NULL
05/09/2018

25 vjeçarja, Rachel Elliott, ka javë që kishte qenë e shtrirë në spitalin Beaumont në Dublin, transmeton Klan Kosova.

Fotograftë e publikuara tani, tregojnë se Rachel është mirë dhe ajo u zgjua nga koma duke e përqafuar djalin e saj të vogël Ronnie.

Elliot vuajti nga dëmtimi në tru, pasi ishte përplasur për muri në një dritë shtyllash rrugore një muaj më parë.

Rachel was in the coma for weeks after the August crash

The mother was involved in a horrific smash in a blue Peugeot