Molliqaj: Bashkimi i sotëm është veç fillimi i fitorës së madhe  - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Molliqaj: Bashkimi i sotëm është veç fillimi i fitorës së madhe 

NULL NULL
19/08/2019

Deputeti i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka thënë se koalicioni i nënshkruar nga AAK dhe  PSD është krijuar për ndryshim dhe që fitoren e ka të sigurt.

“Koalicionin që do të qeveris dhe Kosovën do ta pozicionojë fuqishëm përballë Serbisë, përballë krimit e korrupsionit dhe përballë varfërisë e pabarazisë”.

“Koalicion nëpërmjet të cilit ne do t’i shtyejmë edhe më tej këto politika”, ka shkruar Molliqaj në Facebook.

Ja postimi i plotë:

https://www.facebook.com/DardanMolliqaj8/posts/2592651190756766