Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Modriqi i pashoq, ia fiton Realit lojën me supergol

NULL NULL
25.02.2024 23:03
Luka Modriq pas shënimit të golit ndaj Sevillas

Real Madridi ka shënuar fitore të rëndësishme ndaj Sevillas duke e mposhtur me rezultat 1-0, në kuadër të xhiros së 26 në La Liga.

Golin e vetëm në këtë sfidë e shënoi kroati Luka Modriq.

Modriq e realizoi golin në minutën e 81’ për t’ia siguruar madrilienëve tre pikët e plota nga ky takim.

Real Madridi pas fitores mbetet në vendin e parë me 65 pikë të grumbulluara, me tetë më shumë se Barcelona që është në pozitën e dytë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.