Modriq jashtë fushës për katër javë, përfshirë edhe ndeshjen e parë kundër Cityt - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Modriq jashtë fushës për katër javë, përfshirë edhe ndeshjen e parë kundër Cityt

NULL NULL
28.04.2023 19:17
Modriq

Njëri ndër mesfushorët më të rëndësishëm të Real Madridit, Luka Modriq, do të jetë jashtë fushës për katër ndeshjet, dy prej të cilave janë shumë të rëndësishme për klubin.

Kroati do të jetë jashtë planeve të Ancelottit edhe për ndeshjen e parë të gjysmëfinales kundër Manchester Cityt në Champions League.

Ai, do të jetë jashtë fushës edhe kundër Osasunës në finalen e Copa De La Rey, transmeton Klankosova.tv.

Ndërsa, sipas JLSanchez, Modriq është shprehur i zhgënjyer për gjendjen e tij pas testeve mjekësore, sepse ai e di rëndësinë e ndeshjeve që do t’i humbë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS