Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Modric para ndeshjes me Italinë: “Deri në fund”, siç do të thoshin madrilenët

NULL NULL
21.06.2024 15:12

Luka Modric ngriti zërin sapo mbaroi ndeshja Kroaci-Shqipëri për të inkurajuar bashkëlojtarët dhe për të kërkuar përforcim moral përpara finales kundër Italisë që zhvillohet të shtunën, shkruan Klankosova.tv

“Deri në fund”, siç do të thoshin madrilenët, ishte mesazhi që Luka Modric e çoi në dhomat e zhveshjes kroate.

Modric ka shkruar edhe një mesazh motivues në rrjetet sociale për bashkëlojtarët dhe për fansat.

“Gjërat e mëdha nuk vijnë kurrë lehtë”, ka shkruar ai.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.