Modelja e famshme i jep fund lidhjes dhjetëvjeçare (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Modelja e famshme i jep fund lidhjes dhjetëvjeçare (FOTO)

NULL NULL
18/03/2018

Modelja e famshme, Alessandra Ambrosio dhe Jamie Mazur janë ndarë, transmeton Klan Kosova.

Sipas Us Weekly, modelja braziliane dhe afaristi i njohur ishin dhjetë vjet së bashku, pas së cilës bukuroshja vendosi t’i jepte fund lidhjes.

“Ata u përpoqën që të martohen pas një lidhje të gjatë. Megjithatë, ajo për një kohë të gjatë nuk është shfaqur në krah të Jamiet në takime me ministra e kryeministria si dhe në ngjarjet publike”, tha një burim i afërt me çiftin e famshëm.

Model Alessandra Ambrosio (R) and Jamie Mazur attend the 25th Annual Elton John AIDS Foundation's Academy Awards Viewing Party at The City of West Hollywood Park on February 26, 2017 in West Hollywood, California. (Photo by Dimitrios Kambouris/Getty Images for EJAF)

Alessandra Ambrosio and Jamie Mazur attend the premiere of Paramount Pictures' Model Alessandra Ambrosio (L) and Jamie Mazur attend the 2013 amfAR Inspiration Gala Los Angeles at Milk Studios on December 12, 2013 in Los Angeles, California. (Photo by Jason Merritt/Getty Images for amfAR)

Victoria's Secret model Alessandra Ambrosio (L) and Jamie Mazur kept cool at the Coachella Valley Music Festival with O.N.E. Coconut Water on April 15, 2011 in Indio, California. (Photo by Frazer Harrison/Getty Images)