Modelet transgjinore të Gogo Graham - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Modelet transgjinore të Gogo Graham

NULL NULL
03/10/2015

Gogo Graham, është një dizajere mode transgjinore që jeton dhe punon në New York.

Ajo është bërë e njohur në botën e modës, me koleksionin e saj gjatë New York Fashion Week, në shtator.

Graham, ka realizuar sfilatën e saj me modele transgjinore të cilat kishin të veshur fustanet e stiluara nga ajo, transmeton Klan Kosova.

Stilistja me anë të kësaj sfilate dëshironte që të paraqiste individualietin e secilës prej modeleve të saj.

Më poshtë mund të shikoni modelet transgjinore që kanë sfiluar me rrobat e Graham.

modele

modele2

modele10

modele9

modele8

modele7

modele6

modele5

modele4

modele3