Mitrovicë, zhduket një vajzë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mitrovicë, zhduket një vajzë

NULL NULL
09/01/2020

Një person në Mitrovicë  ka raportuar dje në polici se mbesa e tij është zhdukur, njofton Klan Kosova.

Ai bëri të ditur se nga 5 janari, ajo është është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e saj.