Mitrovicë: Babai kanos me armë djalin e tij - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mitrovicë: Babai kanos me armë djalin e tij

NULL NULL
23.04.2023 09:28
Shiriti

Një burrë është raportuar në polici se e ka kanosur me armë djalin e tij.

Rasti ka ndodhur të shtunën në Mitrovicë.

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitet kompetente.

Siç njofton policia i dyshuar me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt./Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS