Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mitrovicasi sulmon policët

NULL NULL
06.08.2015 16:23

Një person nga Mitrovica, 44 vjeçar, është arrestuar pasi që kishte sulmuar zyrtarët e policisë teksa ata po e kryenin detyrën zyrtare.

Raportohet se rasti ka ndodhur në rrugën “Briga 141”, në kohën kur autoritetet e rendit po kryenin kontrollet rutinore të trafikut rrugor.

Policia i ka kërkuar të dyshuarit që t’ua dorëzojë dokumentet për verifikim, por ai ka refuzuar duke i shpërfillur urdhrat e policisë, dhe më pas i ka sulmuar fizikisht policët.

Pas procedurave intervistuese, të dyshuarit iu është caktuar masa e ndalimit policor për 48 orë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.