Mitrovicasi kanos bashkëshorten me të cilën është në proces divorci - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mitrovicasi kanos bashkëshorten me të cilën është në proces divorci

NULL NULL
05.02.2023 09:01

Një burrë në Suhudoll i poshtëm të Mitrovicës së Jugut, ka kanosur bashkëshorten e tij, me të cilën është në proces divorci.

I njëjti më pas është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës, njofton policia, përcjell Klankosova.tv.